Gratis verzending vanaf €25,-
Vaardigheden waar geen talent voor nodig is: 1. Op tijd zijn 2. Je best doen 3. Positief zijn 4. Gepassioneerd zijn 5. Vriendelijk zijn 6. Openstaan om te leren 7. Een stapje extra doen
Meer spreuken →

De gedachte hierachter

Deze lijst laat zien dat veel gewaardeerde eigenschappen geen aangeboren talent vereisen, maar bewuste keuzes zijn. Of het nu gaat om op tijd zijn, je best doen, of vriendelijk zijn, elk van deze acties weerspiegelt jouw toewijding en respect. Ze zijn volledig binnen jouw controle en dragen bij aan zowel je eigen succes als een positieve omgeving.

Wat anderen erbij voelen

“Lieve mensen laten we proberen positief tegenover de medemens en ons zelf te zijn soms moeilijk maar altijd de moeite waard elkaar gedag zeggen beginnen we mee vroeger als ik zondags met mijn vader liep liet hij me iedere keer los om zijn hoed op te tillen bij het goede dag zeggen dan zei ik ,u moet een bordje op uw rug hangen met goede dag allemaal meer dan 80 jaar geleden nu is het herinnering en laat niemand me verkeerd begrijpen ik zeg niet dat vroeger alles beter was nu wens ik ieder een goede nachtrust”
Facebook 2022
1
“Ikzelf ben nu bezig om alle stappen te doen. En gaat me met gemak”
Facebook 2022
0
“Wij hebben een zoon die vrijwel geen van deze vaardigheden kan, alles is door zijn "aandoening" erg moeilijk. Misschien moet je er toch wel talent voor hebben.😉”
Facebook 2022
2
“Lonneke Groot - Passchier 1 doe ik al heel goed hè 🤪🤪🤪”
Facebook 2022
1
“Gina Duckers - Janssen vooral nummer 1! 🙄🙄🤣🤣🤣🤣🤣”
Facebook 2022
0

De psychologie achter deze spreuk

🌿
Bewijs verandert overtuigingen

Nieuwe overtuigingen installeren begint met nieuwe ervaringen als bewijs. Met elk bewijs wordt het nieuwe pad breder. Begin klein. Herhaal. Vertrouw op het proces.

💙
mindset-keuzes

Een verbetering van 1% per dag lijkt verwaarloosbaar. Na een jaar ben je 37 keer zo ver als je begon. De krachtigste keuze die je kunt maken is de keuze voor een kleine, positieve gewoonte. Elke dag opnieuw. Lees meer →

Uit Mark Verhees' boeken

“Voor je het weet hebben ze heel het land omgespit. Ga niet op heel veel plekken een klein beetje graven. Graaf dieper. Het is je uitdaging om te weten wat je wil, jouw positieve magneet te ontdekken en om vervolgens te blijven graven. Op dezelfde plek. Je weet immers waar je naartoe wil. Laat je niet afleiden.”

Cover van het boek De Vibe
BOEK VAN VOOR POSITIVITEIT
De Vibe

Passend bij deze spreuk

Dagelijks nieuwe inspiratie in huis — handgemaakt in Nederland

Gratis verzending vanaf €25 · Dezelfde dag verzonden

Spreuk van de dag

Elke dag positieve energie in je inbox? Meld je gratis aan.