Zorgen maken is een nutteloze bezigheid. Het lost niets op en verandert de situatie niet. Wat het wel doet, is je energie vreten, je humeur verpesten en je verlammen, waardoor je geen actie onderneemt. Richt je liever op wat je wél kunt beïnvloeden.
Niet de zorgen zelf houden de piekerloop in stand, maar de overtuiging dat je moet piekeren. Wie die overtuiging herkent, heeft een sleutel in handen.
Zorgen maken betekent dat je denkt dat er iets aankomt wat je niet aankunt. Maar hoe meer positiviteit je in jezelf opbouwt, hoe kleiner toekomstige problemen worden — nog voordat ze er zijn. Veerkracht bouw je nu, niet op het moment dat je het nodig hebt. Lees meer →
“Het heeft geen enkele zin om erin te blijven hangen. Géén drijfzand. 53 Je zorgen maken is hetzelfde als met je hoofd tegen de muur aan bonken. Het voelt alleen maar goed als je stopt.”
Dagelijks nieuwe inspiratie in huis — handgemaakt in Nederland
Gratis verzending vanaf €25 · Dezelfde dag verzonden