Gratis verzending vanaf €25,-
“

Een jaar geleden was alles anders. Als ik nu terugkijk zie ik dat een jaar veel met een mens kan doen.

Meer spreuken →

De gedachte hierachter

Het is fascinerend om te zien hoe een jaar je hele perspectief kan veranderen. Wat toen een onoverkomelijk probleem leek, is nu misschien een wijze les. Of de persoon die je toen was, heeft plaatsgemaakt voor een sterkere, wijzere versie. Ik herinner me nog hoe ik een jaar geleden worstelde met een lastige beslissing. Nu ben ik zo blij dat ik toen heb doorgezet. Zoals Seneca zei: “Alles wat ons overkomt, is een les. Soms is het een les in geduld. Soms in moed. Soms in doorzettingsvermogen. Maar altijd is het een les.”

Wat anderen erbij voelen

“Helemaal mee eens. In 2017 hele belangrijke beslissing genomen en hier gaan we in 2018 op verder borduren 💪🏻👍🏻”
Facebook
♥ 1
“Mooi. Ik ga ook voor een nieuwe uitdaging. Na 35 jaar mijn baan kwijt geraakt omdat het bedrijf gaat sluiten.. lichamelijke gezondheid laat ook te wensen over.. maar ik ga binnenkort beginnen met vrijwilligerswerk doen . heel veel zin. Dus positief blijven en niet terug maar naar de toekomst kijken 🥂☘👍”
Facebook
♥ 0
“Zekers een heel turbulent jaar gehad met mn gezondheid maar nu lekker in mn vel...💪💪”
Facebook
♥ 0
“Klopt lichamelijke behoorlijk wat in moeten leveren 🙄”
Facebook
♥ 0
“Ook helemaal mee eens.”
Facebook
♥ 1

De psychologie achter deze spreuk

🌿
De tijdslens

Tijdsperspectief veranderen verschuift prioriteiten direct. De vraag 'hoe kijk ik hier over tien jaar op terug?' is een van de krachtigste perspectiefinstrumenten die er zijn.

💙
groei door uitdaging

Brené Brown ontdekte na twintig jaar onderzoek dat kwetsbaarheid de geboorteplaats is van moed. Wie zichzelf laat zien, heeft lef. Moed begint niet met zekerheid. Het begint met de bereidheid om gezien te worden. Angela Duckworth toonde aan dat grit, passie en doorzettingsvermogen over de lange termijn, betere voorspellers zijn van succes dan aanleg. Wie leert van fouten en doorgaat, groeit verder dan wie nooit valt. Lees meer →

Uit Mark Verhees’ boeken

Uit het boek “De Vibe” van Mark Verhees

“Aangezien ik graag wil weten waar ik aan toe ben, stap ik zelf uit de auto en loop zo’n twintig meter naar voren. Tussen de auto’s door kijkend, zie ik dat er een fors ongeluk is gebeurd. Een ravage. De ernst wordt me snel duidelijk. Mogelijk met dodelijke slachtoffers. Ik besluit terug te keren naar mijn auto.”

Cover van het boek De Vibe
Boek van Voor Positiviteit

De Vibe

Als je wilt ontdekken hoe je in een positieve flow komt en blijft — met inzichten uit de positieve psychologie en concrete handvatten voor je dagelijkse leven — dan is De Vibe precies het boek dat daarbij past.

Passend bij deze spreuk

Dagelijks nieuwe inspiratie in huis — handgemaakt in Nederland

Gratis verzending vanaf €25 · Dezelfde dag verzonden

Spreuk van de dag

Elke dag positieve energie in je inbox? Meld je gratis aan.